Shop

Lampy Lutec

Marka Lutec od lat specjalizuje się w produkcji lamp zewnętrznych. Dzięki nim ogród oraz elewacje budynków wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie, a do tego są doskonale oświetlone. Lampy te świetnie sprawdzają się także na tarasach, balkonach i innych elementach zabudowy zewnętrznej. 

Lutec – oświetlenie zewnętrzne wysokiej jakości

Firma Lutec powstała w 1996 roku w chińskiej miejscowości Yuyao, w prowincji Zhejiang. Na początku działalność firmy opierała się na produkcji oświetlenia grodziowego i standardowych lamp ogrodowych dla innych marek. Dopiero w 2010 roku firma zaczęła wytwarzać oświetlenie pod własną nazwą. 

Choć wytwarzane w Chinach produkty często są wątpliwej jakości, nie można tego powiedzieć o lampach Lutec. Są one współtworzone z klientami – firma słucha, czego potrzebują i dostosowuje swoje wyroby do ich preferencji. Lutec stosuje innowacyjne podejście do technologii oświetlenia oraz stawia na klasyczne wzornictwo w nowoczesnej odsłonie. Dzięki temu jej produkty są prawdziwie unikatowe.

Oświetlenie odporne na warunki atmosferyczne

Oświetlenie zewnętrze pełni wiele funkcji. Jego głównym zadaniem jest oczywiście podświetlanie terenów zielonych, ogrodów, chodników, elewacji budynków oraz balkonów i tarasów. Poza tym wykorzystywane jest także jako dekoracja. Co więcej, emitowane przez nie światło może być bardzo klimatyczne, szczególnie jeśli ma ciepły odcień. Dzięki nim w ogrodzie zapanuje romantyczna atmosfera.

Lampy umieszczane na zewnątrz muszą być odporne na działanie rozmaitych czynników atmosferycznych. Dlatego lampy Lutec wykonane są z trwałych materiałów, takich jak aluminium czy tworzywa sztuczne. Dzięki temu nie tylko działają sprawnie przez długi czas, lecz także prezentują się bardzo estetycznie. Ich kolor na długo zachowuje intensywność i nie zagraża im rdza. Co ważne, spełniają wymagania klasy szczelności IP54. Oznacza to, że są pyłoszczelne, a także odporne na krople deszczu.  

Uniwersalne i estetyczne oświetlenie zewnętrzne Lutec

Lampy Lutec charakteryzują się ponadczasowym designem. Łączą w sobie inspirację niegdyś bardzo popularnymi latarniami oraz nowoczesną prostotę i minimalizm. Serie Dakota i Explorer wyróżniają się uniwersalną stylistyką i niewielkimi rozmiarami. Choć są to niezwykle kompaktowe lampy, dają bardzo wyraźne i mocne światło. Ich antracytowy kolor dobrze komponuje się z elewacjami z cegły, kamienia naturalnego czy drewna. Bez problemu można zamontować je także we wnętrzu domu jako lampy ścienne – reflektory. Znakomicie prezentują się w aranżacjach loftowych i industrialnych.  

Zaletą lamp Lutec jest także wbudowany moduł LED. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba martwić się o regularną wymianę żarówek. Dlatego lampy te mogą być umieszczone nawet w trudno dostępnych miejscach. Diody SMD (Surface Mounted Device) w układzie scalonym wykorzystywane są nie tylko w taśmach LED i żarówkach, lecz także telefonach komórkowych. Jest to bardzo wydajny i ekonomiczny rodzaj oświetlenia. Energooszczędność wynikająca z klasy energetycznej A, A+ czy A++ wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. 

Niezwykle ważnym atutem lamp Lutec jest również łatwy montaż. Dzięki niemu nie trzeba inwestować w usługi fachowców. Bez problemu można samemu zamontować je na elewacji lub w ogrodzie. Niektóre modele lamp Lutec wyposażone są także w opcję regulacji barwy światła w danej przestrzeni. Jest to świetny sposób na stworzenie klimatycznego nastroju na balkonie, tarasie lub w altanie. 

Nowoczesne i innowacyjne oświetlenie zewnętrzne

Firma Lutec znana jest także ze stosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które podnoszą poziom komfortu korzystania z jej produktów. Niektóre serie lamp umożliwiają stworzenie modułów zintegrowanych, którymi można sterować przez sieć Wi-Fi: wyłączać je, włączać oraz regulować stopień natężenia światła – wszystko to za pomocą smartfona. 

Ponadto firma Lutec prężnie rozwija się jako producent lamp solarnych. Panele słoneczne wykorzystują naturalną energię pochodzącą ze słońca. Jest to rozwiązanie ekologiczne, bardzo korzystne dla środowiska, a ponadto niewymagające stałej kontroli użytkownika. Solarne lampy Lutec są wynikiem wieloletnich testów i badań, które doprowadziły do powstania niezwykle solidnych produktów, odpornych na czynniki atmosferyczne.  

Co więcej, jedna z serii lamp Lutec składa się z produktów wyposażonych w czujniki ruchu i kamery. To bardzo sprytne rozwiązanie – pod postacią niepozornej z wyglądu lampy kryją się również narzędzia chroniące posesję przed wtargnięciem intruzów. Produkt ten jest też kompatybilny z aplikacją mobilną, dzięki której właściciel może podglądać, co dzieje się wokół jego domu, przebywając poza nim.

Showing all 2 results

FLAIR

294,36 

Parametry wysokość (mm): 260 szerokość (mm): 120 głębokość (mm): 139 ilość źródeł: 1 rodzaj trzonka: E27 max moc źródła: 40 W napięcie: 230 V źródło w zestawie: Brak kolor lampy: czarny materiał: aluminium/szkło IP: 44

FLAIR

444,55 

Parametry wysokość (mm): 393 szerokość (mm): 120 głębokość (mm): 172 ilość źródeł: 2 rodzaj trzonka: E27 max moc źródła: 40 W napięcie: 230 V źródło w zestawie: Brak kolor lampy: czarny materiał: aluminium/szkło IP: 44